6 вересня 2019 року набув чинності наказ МОН від 09.07.2019 № 945 «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».
Наказом затверджено перелік навчальних предметів, із яких у 2021 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, принципи зарахування результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Також установлено строки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році. Окрім цього, наказом визначено підходи щодо встановлення результатів державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.
Учні, які здобуватимуть повну загальну середню освіту в 2021 році, складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів. Про це повідомили на пресконференції, присвяченій результатам проведення ЗНО.
Обов’язковими для всіх учасників будуть українська мова і математика, незалежно від типу навчального закладу, вякому здобуває освіту учень.
Третій обов’язковий тест випускники зможуть обрати з двох предметів— історія України або іноземна мова.
Четвертий тест учасник ЗНО зможе обрати з переліку тестових предметів, що пропонує Український центр оцінювання якості освіти.
Таким чином, якщо раніше іноземну мову складали за бажанням, через рік вона буде на вибір з історією України.
Нагадаємо,для ЗНО 2020 обов’язкові предмети не змінилися.Випускники наступного року мають обов’язково скласти:
- українську мову і літературу;
- математику або історію України (навибір учасника);
- щеодин предмет зпереліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Коментарi